2184 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
6254 Akvarell
Elisabeth Warling, Signerad, 17x24
Såld: 200 kr
Såldes den 1 april 2013 -
8124 Akvarell
Elisabeth Warling, 17 x 24, Träd
Såld: 350 kr
Såldes den 15 januari 2007
2027 Akvarell
Elisabeth Warling, 29x22
Såld: 350 kr
Såldes den 22 maj 2006 -
7706 Akvarell
Elisabeth Warling, 22x28
Såld: 950 kr
Såldes den 3 april 2006